20210604_145322.jpg

Květinový workshop ke DNI MATEK 2024

Sobota 11. 5.   09:00

Popis

Zastavte se a užijete si pohodový a tvořivý den s květinami v romantickém prostředí Tvrze Divice. V bezpečí tvrze a přilehlé Panské zahrady načerpáte energii a budete mít pocit, že se aspoň na chvilku zastavil čas. V Barokní maštali, která se pro tento den stane vaší osobní dílnou, se naučíte vytvořit nádhernou kytici nebo úžasnou květinovou dekoraci.


PROGRAM:

9:00 

Přivítání 

Procházka v Panské zahradě, sběr květin a přírodního materiálu

Občerstvení

Zážitková dílna v Barokní maštali

 

15:00 

Závěr workshopu

Po příjezdu vás přivítáme na hlavním nádvoří s šálkem horké kávy nebo bylinkového čaje. Vezmeme vás do jiného světa, který se skrývá za branami tvrze.

Nejprve vás provedeme Panskou zahradou a budeme vám vyprávět její příběh. Během procházky objevíte různá zákoutí a kouzelná místa. Nasbíráme i další přírodní materiál, který použijeme na následnou výrobu. Pestrý život rostlin a jejich energii společně přeneseme do našich květinových dekorací. Každá bude jiná dle ročního období.

Po procházce a lehkém poledním občerstvení vás čeká dílna v Barokní maštali vedená osobitou floristkou Monikou Barahonovou. Monika je zakladatelkou a majitelkou stylového květinářství Květiny Za oponou, jehož rozvoji se dlouhodobě úspěšně věnuje.

Náš workshop je připraven pro malou skupinu maximálně 10 účastníků a každý z vás si zde vyrobí vlastní kytice, květinové věnce či dekorace, které si odnesete domů. Naučíte se tvořit podle svých představ a nálady a společně najdeme cestu k vnímání přírody, uvolnění vaší vlastní tvořivosti a fantazie. Domů si odnesete 2 až 3 kytice, případně věnce nebo jiné dekorace dle ročního období.

V ceně workshopu je veškerý květinový materiál, zeleň či bylinky z Panské zahrady, dekorační materiál a zapůjčení floristického nářadí a lehké občerstvení.

Workshop se koná za každého počasí.

Cena workshopu: 4 700 Kč včetně DPH.

Místo na workshopu je třeba rezervovat předem, tj. uplatněním zakoupeného poukazu nebo zakoupením on-line na webu www.tvrzdivice.cz. Počet účastníků je 10 osob. V případě zrušení účasti na workshopu do 30 dní před datem konání, vám vrátíme celou uhrazenou částku. V případě zrušení účasti na workshopu méně než 30 dní před datem konání je storno poplatek 100 % celkové částky. Platbu je možné převést na jinou akci nebo náhradníka, viz Obchodní podmínky. Akce je pro dospělé osoby, vstup bez doprovodu, na místo konání není možný vstup s pejsky.