Atelier-054.jpg

ATELIÉR
č. p. 9

jedinečné DÁRKY ve všech podobách

Soukromá minigalerie

Ateliér č. p. 9 se nachází přímo naproti hlavnímu vstupu do tvrze. Je místem, ze kterého na vás dýchne něco mimořádného, netradičního a přitom tak důvěrně známého. 

Dává vám prostor zapomenout na všednost a probudit části mysli, které v běžném životě tak často nevyužíváte.

Ateliér je otevřen příležitostně, a to v době, kdy se koná program na tvrzi. 

DIVICE 30.11.20 172.jpg

Zlacené artefakty STEPHANIE KIRCHHOF

Stephanie je umělkyně z Drážďan. Její umělecká díla, která jsme přivezli i do našeho Ateliéru, jsou unikátní především tím, že se jedná o přírodní artefakty zlacené pravým, 24karátovým zlatem. Stephanie kombinuje tradiční zlatnické řemeslo s moderním designem.

Zlacené artefakty si nyní můžete zakoupit i na našem e-shopu. 

Divice 6.12.2019-083.jpg

Tvrzní keramika

Jednoduchá, romantická, jedinečná. Taková je keramika z Tvrze Divice. Divická keramika je exkluzivní edicí s obtištěnými rostlinami. Rostliny pochazejí z naší Panské zahrady a každá je obtištěna pouze jednou. Každý kus keramiky z dílny, kterou jsme pro vás vybrali, je tak naprostý originál. Vybírat můžete z hrnků různých velikostí a tvarů, květníků, etažerů či misek.

Keramiku si nyní můžete zakoupit i na našem e-shopu. 

DIVICE ESHOP 166.jpg

BíBí šperky BARBORY BÍLKOVÉ

BíBí šperky jsou originální a nápadité. Naleznete zde jemné i extravagantní kousky, všechny jsou však vyráběny s radostí a při výrobě je jim věnován čas, jaký si zaslouží. Barbořina tvorba je velmi různorodá, ale při výrobě se Barbora víceméně drží klasických technik – háčkování a vyšívání. Její šperky jsou nejčastěji vyrobeny z českých korálků a přírodních materiálů, jako jsou příze či lana.

Šperky si nyní můžete zakoupit i na našem e-shopu. 

1.jpg

Přírodní bylinná mýdla Dominium Botanicum

Mýdla Dominium Botanicum se vyznačují tím, že jsou vyrobena ručně a jejich hlavní přísadou jsou bylinky a květy, které jsme vypěstovali, sesbírali a nasušili přímo na Tvrzi Divice. Mýdla se vyrábějí v pečlivě vybraných ručních dílnách šetrnou metodou a jsou tou nejjemnější péčí pro naši pokožku.

Mýdla a další přírodní kosmetiku si nyní můžete zakoupit i na našem e-shopu. 

DIVICE ESHOP 029.jpg

Kreativní dílny a workshopy

Ateliér je skvělým prostorem i pro nejrůznější workshopy. Atmosféra, kterou vyzařuje, jako by dávala volnost fantazii a kreativitě, kterou můžete navíc sdílet nejen s lektory, ale i s ostatními účastníky.

Divice 6.12.2019-187.jpg