20210605_134817.jpg

KVĚTINOVÉ WORKSHOPY

na VENKOVĚ a v bezpečí tvrze

Voňavý květinový den plný radosti a štěstí

Naše květinové workshopy odemykají tajnou branku k jedinečnému zážitku, k pohodovému a tvořivému dni s květinami v romantickém prostředí Tvrze Divice. V bezpečí tvrze a její přilehlé Panské zahrady načerpáte energii a budete mít pocit, že se aspoň na chvilku zastavil čas.

Každého naučíme uvázat nádhernou kytici nebo vytvořit úžasnou květinovou dekoraci.

Program workshopu

od 9 ráno do 3 odpoledne

 

Po příjezdu vás přivítáme na hlavním nádvoří s šálkem horké kávy nebo bylinkového čaje. Vezmeme vás do jiného světa, který se skrývá za branami tvrze.

Nejprve vás provedeme Panskou zahradou a budeme vám vyprávět její příběh. Během procházky nasbíráme přírodní materiál, trávy, větve, mech a květiny, které použijeme na následnou výrobu. Každá kytice bude jiná dle ročního období.

Po procházce a lehkém poledním občerstvení vás čeká dílna v Barokní maštali vedená osobitou floristkou Monikou Barahonovou. Monika je zakladatelkou a majitelkou stylového květinářství Květiny Za oponou, jehož rozvoji se dlouhodobě úspěšně věnuje.

20210605_100236 (2).jpg

Květinová dílna v Barokní maštali

Náš workshop je připraven pro malou skupinu maximálně 10 účastníků a každý z vás si zde vyrobí vlastní kytice, květinové věnce či dekorace, které si odnesete domů. Naučíte se tvořit podle svých představ a nálady a společně najdeme cestu k vnímání přírody, uvolnění vaší vlastní tvořivosti a fantazie. Domů si odnesete 2 až 3 kytice, případně věnce nebo jiné dekorace dle ročního období.

Máme pro vás také malé překvapení a jedinečnou příležitost. Za doprovodu a výkladu majitele budete moci vstoupit do jinak nepřístupné 700 let staré gotické věže Tvrze Divice, a společně tak nahlédnout do tajemných prostor tvrze.

V ceně workshopu je veškerý květinový materiál, zeleň či bylinky z Panské zahrady, dekorační materiál a zapůjčení floristického nářadí a lehké občerstvení.

Workshopy se konají za každého počasí.

Cena workshopu: 4 700 Kč

Více informací, termíny a nákup vstupenek v našem programu.

20210605_130447.jpg20210605_141323.jpg20210605_130016.jpg