Divice byt 046.jpg

BOUTIQUE APARTMÁ

Boutique Apartmá Tvrz Divice probudí Vaše smysly

Boutique Apartmá s výhledem na gotickou věž

Celá tvrz s přilehlou Panskou zahradou bude jen vaše.

Čeká na vás jedinečný zážitek z ubytování na středověké tvrzi, která byla přestavěna na renesanční zámek a později využívána jako Schwarzenberský panský dvůr a velkostatek.

Ubytujete se v luxusních pokojích zámecké části a v místech, kde úřadovali a žili poslední majitelé tvrze. Vychutnáte si tajemnou atmosféru více než 700 let starého místa.

Divice byt 101.jpgDivice byt 106.jpgDivice byt 115.jpg

Boutique Apartmá

Boutique Apartmá se nachází přímo v původním zámeckém křídle na hlavním nádvoří a klíč k jeho dveřím vám otevře i brány celé tvrze a jejího panství. Zažijete autentické historické prostředí, zaposloucháte se do ticha a představíte si, co se zde v minulosti odehrávalo...

Divice byt 033.jpg

Nechte se rozmazlovat

Boutique Apartmá je jediným možným ubytováním na Tvrzi Divice. Díky tomu vám můžeme zaručit naprostý klid a absolutní soukromí.

Apartmá poskytuje maximální pohodlí pro 2 až 4 dospělé osoby. K dispozici jsou dvě samostatné ložnice, útulný obývací pokoj, pracovna, velká kuchyň a sociální zařízení. Kromě jiného vás ohromí i nádherné výhledy z oken do korun stromů nebo přímo na gotickou čtyřhrannou věž, dominantu divické tvrze.

Džbánskou přírodu okusíte na vlastní kůži. Procházky, meditaci i rozjímání si plnými doušky vychutnáte v přilehlé Panské zahradě s rybníkem a soukromým sadem pro ovečky. 

Divice byt 142.jpg

Rezervace a cena

Tvrz je místem tisíce možností a příběhů. A my nechceme vaše představy a přání svazovat předem připravenými nabídkovými balíčky. Každá návštěva u nás bude jiná, vždy však budeme usilovat o to, aby pro vás byla nezapomenutelná.

Pokud máte zájem o ubytování v Boutique Apartmá, napište nám, nebo zavolejte a my s vámi najdeme termín, který vám bude vyhovovat.  Ubytování na Tvrzi Divice je možné s dětmi od 6 let. Apartmá je nekuřácké.

e-mail: info@tvrzdivice.cz

Cena pronájmu apartmá pro dvě osoby je 9 900 Kč/noc.

Minimálni doba pobytu jsou dvě noci. Pronájem možný v období květen až červen a září až říjen.

Platbu za ubytování přijímáme předem. Děkujeme

Divice byt 135.jpg