Letní scéna na hlavním nádvoří tvrze

LETNÍ SCÉNA
sezóna 2024

Nejbližší představení

Výstřižek pitevn.PNG
Črv.
18
20:00

Pitevna

JZBZ-by-Karolina-Holubova-16.jpg
Črv.
19
20:00

Jezinky a bezinky

JZBZ-by-Karolina-Holubova-16.jpg
Črv.
20
20:00

Jezinky a bezinky

Letní scéna
plná dobré nálady

Letní scéna divadla Studio DVA na hlavním nádvoří Tvrze Divice je místem, které doslova tepe radostí a umí váš život prozářit smíchem. Přímo pod širým nebem tu ožívají dávno zapomenuté i nové příběhy, představují je největší herecké osobnosti a i vy můžete být jejich součástí.

Těšíme se, až se na tvrzi opět všichni společně potkáme!

DSC_7027-Pano (3).jpg

Divadlo pod širým nebem

Letní scéna divadla Studio DVA byla poprvé otevřena v roce 2017 a již od té doby se její repertoár skládá z nejoblíbenějších představení tohoto pražského divadla. Na jevišti se střídají největší české herecké osobnosti, jejichž výkony romantické prostředí tvrze ještě umocňuje.

Již pravidelně se zde můžete setkávat s Karlem Rodenem, Janou Krausovou, Evou Holubovou, Bobem Kleplem, Zlatou Adamovskou, Ivanou Chýlkovou a dalšími.

DSF5127 L (2).jpgPoprask na laguněO lásce4 sestrySex pro pokročiléLíbánky na Jadranu4 sestry

Hostinec a jarmark

Nechybí samozřejmě ani občerstvení a nápoje z našeho letního Hostince. Můžete si pochutnat na drobných laskominách, či si dát plnohodnotný hlavní chod. Záleží jen na vaší chuti. Vše přichystané s láskou z těch nejkvalitnějších surovin. Žízeň vám pomohou zahnat domácí limonády, čepované pivo, lahodná káva a mnoho dalšího. Občerstvení a nápoje zajišťují kuchaři a barmani z vynikající Divadelní kavárny Studio DVA.

Program, který se na tvrzi odehrává, doplňuje stylový Jarmark s těmi nejzajímavějšími produkty, dárkovými předměty a dobrotami. Nabídneme Vám naši originální keramiku s otisky rostlin z Panské zahrady, šperky vyráběné jen pro náš Ateliér, vázané květiny či bylinkové čaje. V nabídce jsou též ručně vyráběná mýdla z bylin posbíraných v Panské zahradě. Mýdla a další přírodní kosmetika, kterou máme v nabídce nese naší vlastní značku Dominium Botanicum. 

DSC_6624.jpg

obrazy noci u rybníka

Hra světel, stínů a nádherné hudby, navíc to vše zarámované tmou a zvuky noční přírody, Vás vezme do světa fantazie.

Scénograficky a režijně vystoupení připravil Jakub Štěpán.

Vystupují Eliška Gattringerová, Kristýna Kůstková a Nikol Uramová.

IMG_4213.jpg
IMG-20220726-WA0029.jpg

Mějte informace o aktuálním programu vždy jako první

Nenechte si ujít žádnou ze slavností, koncerty, výstavy či představení letní scény. Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru a mějte všechny informace o aktuálním dění na tvrzi jako první.

DSC_6908.jpg

Starci na chmelu

V roce 2019 mělo na letní scéně na Tvrzi Divice premiéru nestárnoucí představení Starci na chmelu. Adaptaci této legendární lovestory připravil přímo pro Divice režisér Adam Kraus. Není totiž příhodnější místo, kde by se tento příběh mohl skutečně odehrávat, než divická vesnice, která chmelem žije a chmelnice ji obklopují snad ze všech stran.

V hlavních rolích se zde představují Berenika Kohoutová, Zlata Adamovská, Peter Pecha, Oldřich Navrátil a Jan Meduna.

Starci 2022.jpgDSC_0671.JPGDSC_0081.JPGDSC_0059.JPGDSC_0903.JPGDSC_0259.JPGDSC_0804.JPG
Snímek obrazovky 2021-07-17 231632.jpg