Letní scéna na hlavním nádvoří tvrze

LETNÍ SCÉNA

Letní scéna
plná života

Letní scéna divadla Studio DVA na hlavním nádvoří Tvrze Divice je místem, které doslova tepe a umí váš život prozářit světlem. Přímo pod širým nebem tu ožívají dávno zapomenuté i nové příběhy a vy můžete být jejich součástí.

Program Letní scény 2021 pro vás již připravujeme a těšíme se, až se na tvrzi opět všichni společně potkáme!

Tvrz a Starci na chmelu

Divadlo pod širým nebem

Letní scéna divadla Studio DVA byla poprvé otevřena v roce 2017 a již od té doby se její repertoár skládá z nejoblíbenějších představení tohoto pražského divadla. Na jevišti se střídají největší české herecké osobnosti, jejichž výkony romantické prostředí tvrze ještě umocňuje.

Již pravidelně se zde můžete setkávat s Karlem Rodenem, Janou Krausovou, Evou Holubovou, Bobem Kleplem, Zlatou Adamovskou, Ivanou Chýlkovou a dalšími.

Sex pro pokročilé4 sestryPoprask na laguněLíbánky na JadranuStarci na chmelu4 sestryStarci na chmeluO lásce

Starci na chmelu

V roce 2019 mělo na letní scéně na Tvrzi Divice premiéru nestárnoucí představení Starci na chmelu. Adaptaci této legendární lovestory připravil přímo pro Divice režisér Adam Kraus. Není totiž příhodnější místo, kde by se tento příběh mohl skutečně odehrávat, než divická vesnice, která chmelem žije a chmelnice ji obklopují snad ze všech stran.

V hlavních rolích se zde představili Ivan Lupták, Berenika Kohoutová, Zlata Adamovská, Oldřich Navrátil a Jan Meduna.

DSC_0895.JPGDSC_0281.JPGDSC_0671.JPGDSC_0081.JPGDSC_0286.JPGDSC_0059.JPGDSC_0903.JPGDSC_0259.JPGDSC_0804.JPG

Hostinec a jarmark

Program, který se na tvrzi odehrává, zpravidla doplňuje stylový jarmark s těmi nejzajímavějšími produkty, dárkovými předměty a dobrotami. Přehlédnout byste neměli originální keramiku, šperky, květiny či domácí marmelády.

Nechybí samozřejmě ani občerstvení a nápoje z našeho hostince. Můžete si pochutnat na drobných laskominách, či si dát plnohodnotný hlavní chod. Záleží jen na vaší chuti. Vše přichystané s láskou z těch nejkvalitnějších surovin. Žízeň vám pomohou zahnat domácí limonády, čepované pivo, lahodná káva a mnoho dalšího. Většinu občerstvení a nápojů zajišťuje vynikající Divadelní kavárna Studio DVA.

Hostinec

Mějte informace o aktuálním programu vždy jako první

Nenechte si ujít žádnou ze slavností, koncerty, výstavy či představení letní scény. Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru a mějte všechny informace o aktuálním dění na tvrzi jako první.

Publikum letní scény