Letní scéna na hlavním nádvoří tvrze

LETNÍ SCÉNA

Letní scéna
plná života

Letní scéna divadla Studio DVA na hlavním nádvoří Tvrze Divice je místem, které doslova tepe a umí váš život prozářit světlem. Přímo pod širým nebem tu ožívají dávno zapomenuté i nové příběhy a vy můžete být jejich součástí.

Program Letní scény 2021 je připraven a vstupenky jsou v prodeji.  Těšíme se, až se na tvrzi opět všichni společně potkáme!

DSC_6829.jpg

Divadlo pod širým nebem

Letní scéna divadla Studio DVA byla poprvé otevřena v roce 2017 a již od té doby se její repertoár skládá z nejoblíbenějších představení tohoto pražského divadla. Na jevišti se střídají největší české herecké osobnosti, jejichž výkony romantické prostředí tvrze ještě umocňuje.

Již pravidelně se zde můžete setkávat s Karlem Rodenem, Janou Krausovou, Evou Holubovou, Bobem Kleplem, Zlatou Adamovskou, Ivanou Chýlkovou a dalšími.

O lásce4 sestrySex pro pokročiléPoprask na laguněLíbánky na Jadranu4 sestry

Starci na chmelu

V roce 2019 mělo na letní scéně na Tvrzi Divice premiéru nestárnoucí představení Starci na chmelu. Adaptaci této legendární lovestory připravil přímo pro Divice režisér Adam Kraus. Není totiž příhodnější místo, kde by se tento příběh mohl skutečně odehrávat, než divická vesnice, která chmelem žije a chmelnice ji obklopují snad ze všech stran.

V hlavních rolích se zde představili Ivan Lupták, Berenika Kohoutová, Zlata Adamovská, Oldřich Navrátil a Jan Meduna.

DSC_0895.JPGDSC_0281.JPGDSC_0671.JPGDSC_0081.JPGDSC_0286.JPGDSC_0059.JPGDSC_0903.JPGDSC_0259.JPGDSC_0804.JPG

Hostinec a jarmark

Nechybí samozřejmě ani občerstvení a nápoje z našeho hostince. Můžete si pochutnat na drobných laskominách, či si dát plnohodnotný hlavní chod. Záleží jen na vaší chuti. Vše přichystané s láskou z těch nejkvalitnějších surovin. Žízeň vám pomohou zahnat domácí limonády, čepované pivo, lahodná káva a mnoho dalšího. Většinu občerstvení a nápojů zajišťuje vynikající Divadelní kavárna Studio DVA.

Program, který se na tvrzi odehrává, doplňuje stylový jarmark s těmi nejzajímavějšími produkty, dárkovými předměty a dobrotami. Nabídneme Vám naši originální keramiku s otisky rostlin z Panské zahrady, šperky vyráběné jen pro náš Ateliér, vázané květiny či bylinkové čaje. V nabídce jsou též ručně vyráběná mýdla z bylin posbíraných v Panské zahradě. Mýdla a další přírodní kosmetika, kterou máme v nabídce nese naší vlastní značku Dominium Botanicum. Všechny produkty můžete zakoupit též v našem e-shopu.

Divice 7.8._144 (1).jpg

Mějte informace o aktuálním programu vždy jako první

Nenechte si ujít žádnou ze slavností, koncerty, výstavy či představení letní scény. Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru a mějte všechny informace o aktuálním dění na tvrzi jako první.

DSC_6908.jpg