DSC_0196.JPG

PROGRAM

zažijete nezapomenutelné CHVÍLE na tvrzi v sezóně 2022
ATW_2638.jpg

Změna termínu koncertu

Z důvodu aktuálních protiepidemických opatření jsme nuceni přeložit velký vánoční koncert na Tvrzi Divice z původního termínu 11. 12. na sobotu 7. května od 19:30, kdy proběhne VELKÝ MÁJOVÝ KONCERT na Tvrzi Divice.  

Všichni zpěváci a účinkující se na vás těší a jsou připraveni si tu výjimečnou náladu užít i v květnu a oslavit tak příchod jara společně s vámi. Tak jak bylo v plánu vystoupí vedle Moniky Absolonové, Ivany Chýlkové a Radky Fišarové také Petra Černocká coby legendární Saxana. Přidají se také kolegové Berenika Kohoutová, Roman Štabrňák a Sabina Remundová, kteří účinkují v naší divadelní Saxaně. Všichni pro vás připraví neopakovatelný magický večer. Nouze o překvapení nebude a o iluzionistická čísla nepřijdete. Koncertem vás provede Anna Šišková. Připravený bude i Jarmark a občerstvení, jak jste u nás již zvyklí.  

 

Odpoledne i celý večer bude Tvrz Divice pro vás otevřená a budeme se na vás těšit. Mimo jiné prodloužíme do léta i vánoční výstavy, které jsme pro vás nyní připravili. Budou to tak trochu jiné Vánoce.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.  Není nutné je vyměňovat. Pomůžete nám, pokud si vstupenky ponecháte na náhradní termín. Děkujeme vám za podporu a omlouváme se za komplikace. 

ATW_2776.jpg

Pravidla pro návštěvu představení

Divadelní představení produkuje divadlo Studio DVA, pravidla pro návštěvu představení naleznete na webových stránkách divadla www.studiodva.cz

Veškeré dotazy týkající se nákupu vstupenek, prosím, směřujte na pokladnu divadla Studio DVA, tel. 222 222 598

Parkování v místě je zajištěno na vyhrazených, převážně travnatých plochách. Do celého areálu včetně zahrad není možný vstup se psy. Veškeré akce se konají i za nepříznivého počasí.

Kompletní znění obchodních podmínek naleznete zde.

Tvrz Divice nemá pravidelnou otevírací dobu, otevírá se vám pouze jedinečně, zpravidla k příležitostem konání komentovaných procházek, slavností, workshopů, koncertů či divadelních představení. Sledujte tedy bedlivě náš program a zjistěte, kdy nás můžete navštívit. Těšíme se na vás!

Mějte informace o aktuálním programu vždy jako první

Nenechte si ujít žádnou ze slavností, koncerty, výstavy či představení letní scény. Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru a mějte všechny informace o aktuálním dění na tvrzi jako první.

148260956_1114397535648989_7967860610679803847_n.jpg