Tvrz_Divice_s_věží_přes_rozkvetlý_sad.jpg

Velký májový koncert

Sobota 7. 5.   19:30

Popis

Jarní setkání s exkluzivním májovým koncertem na nádvoří romantické Tvrze Divice.


Těšit se můžete nejen na Moniku Absolonovou, Ivanu Chýlkovou a Radku Fišarovou, ale jako speciální host vystoupí také legendární Saxana Petra Černocká. Mezi dalšími účinkujícími najdete i Bereniku Kohoutovou a Romana Štabrňáka, kteří také účinkují v naší divadelní Saxaně. Všichni pro vás připraví neopakovatelný magický večer. Nouze o překvapení nebude a o iluzionistická čísla nepřijdete. Koncertem vás provede Anna Šišková. Připravený bude i Jarmark a občerstvení, jak jste u nás již zvyklí.  

 

Odpoledne i celý večer bude Tvrz Divice pro vás otevřená a budeme se na vás těšit. Připravený bude i Jarmark a občerstvení. Navštívit můžete rozkvetlou Panskou zahradu, tvrzní krámek s minigalerií Ateliér či výstavy v areálu tvrze. Mimořádně budou prodloužené až do léta i vánoční výstavy, které jsme pro vás na Vánoce 2021 připravili.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.  Není nutné je vyměňovat. Pomůžete nám, pokud si vstupenky ponecháte na náhradní termín. Děkujeme vám za podporu a omlouváme se za komplikace. 

Přijďte zažít výjimečnou atmosféru a oslavit společně příchod jara společně.

16:00 otevíráme brány 
19:30 začátek velkého koncertu
22:00 zavíráme brány

Parkování v místě zajištěno na vyhrazených plochách.