apartmá za zarcadlem

UBYTOVÁNÍ

zámecké apartmá za ZRCADLEM

Luxusní apartmá s výhledem na gotickou věž

Čeká na vás jedinečný zážitek z ubytování na středověké tvrzi, která byla přestavěna na renesanční zámek a později byla využívána jako velkostatek. Nahlédnete do míst, ve kterých úřadovali a žili poslední majitelé tvrze, vyzkoušíte si panský život a vychutnáte si tajemnou atmosféru více než 700 let starého místa.

Zámecké Apartmá za zrcadlem se nachází přímo v původním zámeckém křídle na hlavním nádvoří a klíč k jeho dveřím vám otevře i dveře celé tvrze a jejího panství. Zažijete autentické historické prostředí, zaposloucháte se do ticha a představíte si, co se zde v minulosti odehrávalo...

Retro byt-031.jpgRetro byt-025.jpgRetro byt-048.jpg

Nechte se rozmazlovat

Zámecké apartmá za zrcadlem je jediným možným ubytováním na Tvrzi Divice. Díky tomu vám můžeme zaručit naprostý klid a absolutní soukromí.

Apartmá je ideální pro 2-4 osoby a poskytuje maximální pohodlí. K dispozici jsou 2 oddělené ložnice, útulný obývací pokoj, pracovna, kuchyň a sociální zařízení. Kromě jiného vás ohromí i nádherné výhledy z oken, která směřují do malebného džbánského údolí nebo přímo na gotickou čtyřhrannou věž, dominantu divické tvrze.

Džbánskou přírodu okusíte na vlastní kůži. Procházky, meditaci i rozjímání si plnými doušky vychutnáte v přilehlé Panské zahradě s rybníkem a soukromým sadem pro ovečky. 

Koláž_apartmá_v01.jpg

Termíny a cena

Tvrz je místem tisíce možností a příběhů. A my nechceme vaše představy a přání svazovat předem připravenými nabídkovými balíčky. Každá návštěva u nás bude jiná, vždy však budeme usilovat o to, aby pro vás byla nezapomenutelná.

Pokud máte zájem o ubytování v Zámeckém apartmá za zrcadlem, napište nám, nebo zavolejte a my s vámi najdeme termín, který vám bude vyhovovat.

e-mail: info@tvrzdivice.cz

telefon: +420 776 661 294

Cena pronájmu apartmá: 5 900 Kč/noc

Platbu za ubytování přijímáme předem. Děkujeme

Koláž_zákoutí_v01.jpg