Tvrz Divice

Tvrz je magická. Již více než 700 let se každý den stává svědkem neobyčejných příběhů a lidských osudů – těch opravdových i smyšlených – divadelních. Navštivte nás, zažijte historii a užijte si náš program s celou rodinou!

Poznejte kouzlo Tvrze Divice

Divická tvrz se rozprostírá v malebném údolí Džbán, nedaleko města Louny, asi 50 km od Prahy. Její dominantou je čtverhranná gotická věž a první zmínky o ní sahají až do roku 1318, kdy ji vlastnili vladykové Oneš, Juřík a Vratislav.

Soukromá minigalerie Ateliér

Ateliér se nachází naproti hlavnímu vchodu do tvrze a je místem stvořeným pro umění ve všech jeho podobách. Snoubí se v něm krása, originalita a radost. Ateliér je prostorem, kde se vám skrze svá díla představují čeští umělci z nejrůznějších uměleckých oblastí – fotografové, šperkaři či malíři. Navštivte nás, rádi vás v těchto netradičně-tradičních prostorách přivítáme!

LETNÍ SCÉNA 2020

Na tři letní týdny se tvrz, stejně jako v minulých letech, promění na letní divadelní scénu pražského divadla Studio DVA. Nenechte si ujít oblíbená představení pod širým nebem s těmi nejlepšími českými herci!

První představení, na která se můžete těšit, jsou Starci na chmelu. Kde jinde by se měla tato legendární lovestory odehrávat než v Divicích, které jsou snad ze všech stran obklopeny chmelnicemi a takřka v každém místním domě se chmel v minulosti zpracovával…

Kompletní program zveřejníme již brzy.

 

PRODEJ VSTUPENEK

 • 30. 7.

  Starci na chmelu

  20:00

  Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

 • 31. 7.

  Starci na chmelu

  20:00

  Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

 • 1. 8.

  Starci na chmelu

  20:00

  Blažek, Rychman, Bažant, Malásek, Hála

Parkování v místě zajištěno na vyhrazených plochách.
Do celého areálu tvrze včetně zahrad není možný vstup se psy.

Kompletní znění obchodních podmínek naleznete zde.

Vánoce na Tvrzi Divice 2018

Vánoce a Monika Absolonová na Tvrzi Divice 2017

Letní scéna na Tvrzi Divice 2019

Letní scéna na Tvrzi Divice 2018

Kontakt

Divice 1, Vinařice, okres Louny (asi 50 km od Prahy)
Tel.: +420 776 661 294
E-mail: info@tvrzdivice.cz