Zimní koncerty na Tvrzi Divice 2019

Tvrz Divice ožije i v zimě! Připravili jsme pro vás exkluzivní recitál, koncert a vánoční trhy, během kterých zažijete tu pravou vánočně-zimní atmosféru protkanou láskou, klidem a pohodou. Nenechte se unést zimním shonem a zastavte společně s námi čas v okamžiku, na který budete chtít vzpomínat po celý život.

Poznejte kouzlo Tvrze Divice

Výstava betlémů

Není betlém jako betlém. O tom se můžete přesvědčit na naší ojedinělé výstavě artefaktů betlémů, která rozvíjí nejen dětskou představivost. Výstavu jsme navíc umístili do prostor tvrze, která nejsou návštěvníkům běžně přístupná. Přijďte si užít unikátní výstavu v ještě unikátnějším prostředí.

Soukromá minigalerie Ateliér

Místo stvořené pro umění ve všech jeho podobách – to je náš Ateliér. Nachází se naproti hlavnímu vchodu do tvrze a je místem, v němž se snoubí krása, originalita a radost. Ateliér je prostorem, kde se vám budou skrze svá díla představovat čeští umělci z nejrůznějších uměleckých oblastí – fotografové, šperkaři či malíři. Navštivte nás, rádi vás v těchto netradičně-tradičních prostorách přivítáme!

ADVENTNÍ VÍKENDY NA TVRZI DIVICE 2019

Přeneste se společně s námi do světa nevšedních zážitků a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru koncertů na tvrzi!

 

sobota 30. listopadu
První adventní víkend

Pojďme ho přivítat společně. Na hlavním nádvoří tvrze bude rozsvícen vánoční strom a bude otevřena výstavu betlémů.
Jako první budete moci navštívit také soukromou minigalerii Ateliér, která se nachází naproti hlavnímu vchodu do areálu tvrze, kde si budete moci zakoupit originální vánoční dárky od českých výrobců a umělců.

Otevírací doba:
14:00 – 18:00 hlavní nádvoří, Barokní maštal, Ateliér, výstava betlémů

Vstupné 70 Kč
Ke každé vstupence šálek našeho divického bylinného čaje zdarma!

 

pátek 6. prosince
Slavnostní otevření Ateliéru

Ateliér je soukromá minigalerie, kde se vám budou skrze svá díla představovat čeští umělci z nejrůznějších uměleckých oblastí – ať už se jedná o fotografy, šperkaře či malíře.
Přijďte společně s námi takový magický prostor slavnostně otevřít a nechme umění na chvíli opět mluvit za nás. Naše pozvání přijaly herečka Jana Krausová a zpěvačka Radka Fišarová, která při této krásné příležitosti zazpívá a společně s paní Krausovou Ateliér pokřtí.

14:00 Slavnostní otevření Ateliéru

 

sobota 7. prosince
Ničeho nelituji – pocta Édith Piaf VYPRODÁNO
Exkluzivní adventní recitál Radky Fišarové v Barokní maštali
VÁNOČNÍ SPECIÁL

Koncertní recitál Radky Fišarové plný příjemné atmosféry s nezaměnitelnou vůní Francie doplněný o výběr klasických vánočních melodií. Zazní světoznámé písně nejen z repertoáru královny šansonu Édith Piaf, ale také Charlese Aznavoura či Jacquesa Brela. Nenechte si ujít jedinečné představení jedné z našich nejlepších šansoniérek, která svým vystoupením dokáže dodat tu správnou noblesu a francouzský šarm.

Českou Édith Piaf doprovází vynikající běloruský akordeonista Aliaksandr Yasinski a kytarista Miroslav Linka.

Program:
14:00 – 18:00 otevření hlavního nádvoří, Ateliéru, výstavy betlémů
18:00 – 20:00 koncertní recitál Radky Fišarové v Barokní maštali

Vstupné na hlavní nádvoří tvrze a výstavu betlémů 70 Kč (s platnou vstupenkou na koncertní recitál vstup zdarma). Ke každé vstupence šálek našeho divického bylinného čaje zdarma!

 

sobota 14. prosince
Vánoce na Tvrzi Divice
MONIKA ABSOLONOVÁ A HOSTÉ

Tradiční vánoční písně a sváteční melodie, za doprovodu pianisty Ondřeje Hájka, zazpívá Monika Absolonová, která na Tvrzi vystoupí v rámci svého vánočního turné Až do nebes 2019. V průběhu večera navíc vystoupí Ivana Chýlková, Berenika Kohoutová, Radka Fišarová a Jan Cina. Zazní oblíbené hity z muzikálů Hello, Dolly!, Šíleně smutná princezna, Evita, Funny Girl a hudebního projektu Malý princ z produkce divadla Studio DVA. Celou akcí provede herečka Anna Šišková.

Atmosféru velkého adventního koncertu na hlavním nádvoří opět umocní rozsvícený vánoční strom i pravý vánoční trh. Mezi stánky na nádvoří naleznete nejen tradiční adventní občerstvení (včetně horkých nápojů), ale také spoustu dárků pro vaše blízké. Chybět nebudou ani nádherné vánoční dekorace z Květin Za oponou.

Samozřejmostí budou ohřívače a ohně, u kterých se budete moci zahřát. Tak si nenechte ujít tu pravou vánoční atmosféru a přijďte za námi!

Program:
15:00 - 21:00 otevření areálu tvrze, Ateliéru, výstavy betlémů
16:00 vystoupení dětského pěveckého sboru Kvítek Louny
18:00 koncert Moniky Absolonové a hostů

Vstup do areálu možný pouze s platnou vstupenkou na koncert.

 

sobota 21. prosince

Do Vánoc zbývá již jen několik dní a vy nevíte, kam skočit? Pak se zastavte. Hned a bez rozmýšlení. Zpomalte a přijďte si užít kouzelné předvánoční okamžiky na tvrz. Ujít byste si neměli nechat ani překrásnou výstavu betlémů, která bude umístěna v jedné z budov na hlavním nádvoří.

Otevírací doba:
14:00 – 18:00 hlavní nádvoří, Barokní maštal, Ateliér, výstava betlémů

Vstupné 70 Kč
Ke každé vstupence šálek našeho divického bylinného čaje zdarma!

 

PRODEJ VSTUPENEK

Parkování v místě zajištěno na vyhrazených plochách.
Do celého areálu tvrze včetně zahrad není možný vstup se psy.

Kompletní znění obchodních podmínek naleznete zde.

Vánoce na Tvrzi Divice 2018

Vánoce a Monika Absolonová na Tvrzi Divice 2017

Letní scéna na Tvrzi Divice 2019

Letní scéna na Tvrzi Divice 2018

Kontakt

Divice 1, Vinařice, okres Louny (asi 50 km od Prahy)
Tel.: +420 776 661 294
E-mail: info@tvrzdivice.cz