ovce_upr.jpg

PRONÁJEM

POHÁDKOVÉ místo, které vám splní každé přání
pro focení, natáčení, firemní eventy i rodinné akce

Pro rodiny i firmy

workshopy, eventy, teambuldingy, pracovní jednání

rodinné oslavy, svatební obřady

lokace pro natáčení a focení

romantické ubytování

Pronajměte si tvrz na rodinnou oslavu, firemní akci, focení, natáčení nebo si k nám přijeďte užít romantický víkend.

V areálu vám bude k dispozici hlavní nádvoří, hospodářské nádvoří, Barokní maštal, Apartmá za zrcadlem a rozlehlá Panská zahrada, která je součástí malebné přírodní rezervace Džbán. Panská zahrada je rozdělena na tři části - květinovou a piknikovou louku, rybník s hrází a starý jabloňový sad, ve kterém našly svůj domov i naše ovečky. Ať už se vydáte do jakékoli její části, na každém kroku ucítíte jedinečného genia loci, který omámí všechny vaše smysly. 

Rádi pro vás také v rámci vaší návštěvy přichystáme individuální prohlídku tvrze a jejích prostor, které nejsou běžně přístupné.

Utečte od reality a užijte si naprosté soukromí v místě, které na vás dýchne historií. Areál tvrze je uzavřený a nikdo vás zde nebude rušit.

DSC_6441.jpg03 nedele-105.jpgDivice 7.8._144.jpgDSC_7009.jpg

Fotogenické prostředí

Tvrz Divice je se svými tajuplnými a historickými zákoutími to pravé prostředí pro originální, nadčasové fotografie či filmové scény. Jedinečná atmosféra, která zde panuje, ze záběrů přímo čiší a dělá z nich unikáty.

Nabízíme tyto prostory:

tvrz a hlavní nádvoří

hospodářské nádvoří

Barokní maštal

Zámecké apartmá za zrcadlem

Panská zahrada

DIVICE Prvni vikend-498.jpgDivice 7.8._008 (1).jpg02 sobota-012.jpgDivice 6.12.2019-003.jpgDIVICE 9.6.-083.jpg

Jedinečné prostory pro váš jedinečný zážitek

Tvrz Divice je místem, které je nedaleko od Prahy, ale i přesto vám poskytuje kýžený odpočinek, pohodlí, klid a inspiraci. Je místem, které vás pohltí, místem, kde budete poslouchat ptačí zpěv, bečení oveček a kde vás obklopí vůně dřeva. Místem, kde vás nebude absolutně nikdo rušit.

Tvrz Divice je úchvatná, je bezpečná a propojuje nás s přírodou, stejně tak jako tomu bylo v dávné minulosti.

SD1907_Divice_00097.jpg

Žádná omezování, probouzíme fantazii

Tvrz je místem tisíce možností a příběhů. A my nechceme vaše představy a přání svazovat předem připravenými nabídkovými balíčky. Každá návštěva u nás bude jiná, vždy však budeme usilovat o to, aby pro vás byla nezapomenutelná.

Jste pro nás důležití a chceme vás poznat

Zakládáme si na přímém kontaktu s vámi. Nechceme znát číslo vaší objednávky, chceme znát váš hlas, vaši tvář i váš příběh. Jen tak vám dokážeme poskytnout to nejlepší a to, po čem skutečně toužíte. Zavolejte nám, napište nám a my pro vás připravíme vše na míru a jen podle vašich představ. Cenu za pronájem stanovujeme vždy individuálně na základě rozsahu vašich přání.

e-mail: info@tvrzdivice.cz

telefon: +420 776 661 294

Relax v Panské zahradě