FLJ_7231.jpg

Monika Absolonová - Bez řečí

Sobota 4. 6.   19:30

Popis

Koncertní recitál s pianistou Ondřejem Hájkem


Královna českých muzikálových jevišť Monika Absolonová za doprovodu skvělého pianisty Ondřeje Hájka vystoupí exkluzivně přímo pod širým nebem, v romantickém prostředí hlavního nádvoří.

Na jedinečném koncertě zazní skladby z muzikálových představení, kterých se držitelka Cen Thálie zhostila nejen na pražských divadelních prknech. Chybět nebudou ani důvěrně známé a oblíbené skladby z Evity a Funny Girl, které Monika doplní o hity ze svého repertoáru a novinky z připravovaného alba. 

Vstupenky je možné zakoupit on-line nebo na místě v Ateliéru. Abychom zajistili vaši bezpečnost, zdvořile žádáme, abyste vstupenky přednostně nakupovali on-line. Vstupenky doporučujeme zakoupit s dostatečným časovým předstihem, jejich počet je omezen. Místa k sezení nejsou číslována.  

Parkování je zajištěno na vyhrazených, převážně travnatých plochách. S ohledem na místní obyvatele bychom vás rádi požádali, abyste minimalizovali procházky po vesnici a při příchodu z parkoviště využívali také možnosti vstupu do areálu přes Panskou zahradu po hrázi rybníka. Do celého areálu včetně Panské zahrady není možný vstup se psy.